Bedava Lig Tv izle - Tv izle - Canlı Tv izle - Tv Seyret

18 Nisan 2012 Çarşamba

Bedava Lig Tv izleİnternet üzerinden Lig TV maçlarını Digiturk Play üzerinden satın alabilirsiniz. Digiturk Play üzerinden tek maç satın alabileceğiniz gibi bir çok farklı paket seçeneği ile de Digiturk fırsatlarından yararlanabilmektesiniz. Mevcut Digitürk üyeleri Lig TV paketine abone değillerse de tek maç satın alarak Lig TV karşılaşmalarını izleyebilirler. Lig TV'de mevcut kampanyada 6 ay boyunca %50 indirimli fiyatlarda Digiturk sahibi olabiliyorsunuz. Lig Tv Kampanyasında Digiturk giriş paketi (11,90TL) ile Digiturk keyif paketlerinden en az iki tanesini almanız ve Lig TV'li spor paketi almanız durumunda 6 ay indirimli Digiturk üyeliğinden yararlanabilmektesiniz.
Diğer bir Lig TV Kampanyasından sadece kendi takımınızın maçlarını canlı olarak izleyebilme şansına sahipsiniz. 4 farkı seçenek ile birlikte sunulan Yeni Lig TV dünyası paketleri ile Lig Tv Karşılaşmalarını canlı olarak izleyebilirsiniz.
Lig TV Paketleri:
Süper Lig Paketi(Aylık 47,99TL): Süper Lig paketinde, Süper Lig'de bulunan tüm takımların maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Beko Basketbol Ligi maçlarını da canlı olarak izleyebiliyorsunuz.
Şampiyonlar Paketi(Aylık 39,99TL): Şampiyonlar paketinde Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor takımlarının maçlarını Lig TV ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz.
Taraftar Paketi(Aylık 14,99TL): Taraftar paketi ile sadece kendi tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebiliyorsunuz.
Şampiyon Anadolu Paketi(Aylık 19,99TL): Şampiyon Anadolu paketinde Bursaspor ve Trabzonspor maçlarını canlı olarak Lig TV'den izleyebiliyorsunuz.
Tüm paket seçeneklerinde Play-Off maçları hediye edilmektedir. Kampanya kapsamında 2 yıl boyunca Digiturk HD seçeneği ücretsiz olarak verilmektedir.
Digiturk Play
Digiturk Play Lig TV İzle, Lig TV Canlı İzleme
Digiturk Play ile internet üzerinden Lig TV maçlarını canlı seyredebiliriniz.
Digiturk Play Nedir?
DigiturkPLAY internet üzerinden canlı olarak televizyon yayınlarını izleyebileceğiniz ve film, dizi, belgesel gibi Digiturk’ün geniş kapsamlı içeriklerine ulaşabileceğiniz bir hizmettir. İçeriğe ve üyelik tipinize bağlı olarak ister bilgisayardan, ister Iphone’dan, ister Ipad’den DigiturkPLAY’e ulaşıp Digiturk yayınlarını ve canlı Lig TV maçlarını izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız gerekli değil.
Digiturk Play Üyelik Seçenekleri

Digiturk PLAY’de 3 ayrı üyelik seçeneği vardır.
Ücretsiz Digiturk Play üyeliğinde ATV, KanalD, ShowTV ve Star gibi kimi ulusal kanalları kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. Bununla birlikte bu kanallardan yayınlanan dizilerin ve programların tekrarları da ücretsizdir.
Giriş üyelikteayda sadece 1TL ödeyerek, maçsız LigTV dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 1000’e varan dizi, film, belgesel,çocuk ve spor içeriklerini izleyebilirsiniz.
Premium üyelikteayda sadece 5TL ödeyerek, maçsız LigTV dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 2000’e varan dizi, film, belgesel,çocuk ve spor içeriklerine ek olarak 7/24 Penthouse TV ve İngiltere Premier Lig TV maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Canlı Spor Paketi
Canlı Spor paketlerinden faydalanmak için:

Adım 1: Sezonluk, Yarı Sezonluk, Aylık, Haftalık, Taraftar veya tek maç paketlerimizden birini seçebilirsiniz.

Adım 2: İstenilen paket seçildikten sonra Satın Alma İşlemleri sayfasına yönlendirilir. Kredi Kartı, Taksitli Ödeme, Digiturk Faturama Yansıt veya Mobil Ödeme seçeneklerinden birini seçin. İlgili bilgileri doldurup İleri butonuna basın.

Adım 3: Bu adımda Fatura Bilgileri girildikten sonra Satın Alma İşlemlerini Onay’la tuşuna basılır. Eğer fatura bilgilerinizi güncellediyseniz kaydedilmesi için Güncelle butonuna basabilirsiniz.

Adım 4: Satın Alım Özeti’nde satın aldığınız paketin detaylarını ve ödeme seçeneğinizi görebilirsiniz. Seçtiğiniz paketi anında izlemek için Hemen İzle butonuna basın. Satın Aldıklarım linki ile satın almış olduğunuz tüm paketleri görebilirsiniz.

Lig TV Canlı izleme seçenekleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Lig TV üyesi olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder